Witaj Internauto!

Właśnie trafiłeś na stronę agencji internaktywnej WebProgress. Nie jesteśmy jeszcze tak znani na rynku, ale powoli wkraczamy w świat webdesign'u oraz SEO. Skorzystaj z naszej wiosennej promocji dla nowych klientów. Szczegóły po kontakcie - zapraszamy!

Menu

Poniżej znajdziesz informacje o usługach jakie oferujemy.

Marketing

Oprócz samego pozycjonowania stron wykonujemy także inne działania marketingowe, które jednak dotyczą tylko działań internetowych. W wielu przypadkach samo pozycjonowanie nie wystarcza. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego też należy także spojrzeć na inne rodzaje marketingu internetowego.

Google Adwords
Zanim pozycjonowanie przyniesie jakiekolwiek efekty potrzeba trochę czasu. Algorytm Google nie działa od razu a do czasu pojawienia się ruchu z wyników organicznych, możemy już posiadać ruch z Google. Dobrym pomysłem będzie kampania Adwords, dzięki której pozyskamy skuteczny ruch na naszej stronie. Nasza firma przeprowadza bardzo skuteczne kampanie Adwords, a prowizja wynosi od każdej kampanii jedyne 10% od całkowitego budżetu.

Reklama na stronach internetowych
Współpracujemy z wieloma stronami internetowymi, które są popularne w sieci, dzięki czemu reklama w tych serwisach jest bardzo skuteczna. Reklama jest zazwyczaj w postaci banneru reklamowego lub też wpisu sponsorowanego (w przypadku dobrej jakości blogów). Skuteczność reklamy oceniamy na dobry.

Marketing szeptany
Bardzo nowoczesny sposób reklamowania się na wielu forach branżowych, portalach społecznościowych itp., dzięki temu Twoja firma zyskuje bardzo dobrą reputację w kręgu internetowym. Rozpoznawalność i rzetelność marki bardzo dużo daje w dzisiejszych czasach. Nawet jeśli Twoja firma będzie mniej atrakcyjna pod względem cen, może się zdarzyć, że to właśnie u Ciebie klient zrobi zakupy.