Witaj Internauto!

Właśnie trafiłeś na stronę agencji internaktywnej WebProgress. Nie jesteśmy jeszcze tak znani na rynku, ale powoli wkraczamy w świat webdesign'u oraz SEO. Skorzystaj z naszej wiosennej promocji dla nowych klientów. Szczegóły po kontakcie - zapraszamy!

Menu

Poniżej znajdziesz informacje o usługach jakie oferujemy.

Pozycjonowanie

Usługa pozycjonowania Pozycjonowanie stron internetowych zajmujemy się od kilku lat z bardzo dobrymi efektami. Wypozycjonowaliśmy już setki fraz, zarówno tych lekkich jak i tych bardziej konkurencyjnych. Nasi klienci są bardzo zadowoleni i podpisali z nami długoterminowe umowy. Nasza skuteczność i dobre referencje skłoniły nas do tego, aby promować nasze usługi na szeroką skalę.

Na czym polega usługa pozycjonowania?
Pozycjonowanie to zbiór technik, dzięki którym Twoja strona może osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce. Pozycjonujemy tylko w wyszukiwarce Google, ponieważ to ok 97% rynku wyszukiwarek w Polsce. Usługa pozycjonowania w naszym przypadku to wykorzystywanie technik zgodnych z algorytmem wyszukiwarki w taki sposób aby Twoja strona poszybowała w górę i znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Sposoby rozliczania
Masz do wyboru dwa modele rozliczeniowe – płatność abonamentowa – w przypadku łatwych fraz, które szybko wbijemy na wysokie pozycje i będziemy mogli je utrzymywać bez większych spadków lub płatność za efekt – płacisz tylko za te dni, kiedy Twoja strona znajduje się w TOP. Więcej znajdziesz w naszych artykułach na temat różnych usług.

Techniki pozycjonowania
Używamy tylko i wyłącznie legalnych metod pozycjonowania. Nie stosujemy spamu, ani technik, które mogą zaszkodzić stronom klientów. Stosujemy tylko i wyłącznie metody zgodne z wytycznymi Google, dzięki temu oprócz skuteczności zapewniamy stabilną pozycję, bez większych zawirowań.