Witaj Internauto!

Właśnie trafiłeś na stronę agencji internaktywnej WebProgress. Nie jesteśmy jeszcze tak znani na rynku, ale powoli wkraczamy w świat webdesign'u oraz SEO. Skorzystaj z naszej wiosennej promocji dla nowych klientów. Szczegóły po kontakcie - zapraszamy!

Menu

Poniżej znajdziesz informacje o usługach jakie oferujemy.

Sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób robi zakupy przez internet. Nie ukrywajmy – jest to bardzo wygodna metoda, pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wiele sklepów tradycyjnych może z tego powodu ucierpieć, nie mówię oczywiście o aptekach czy sklepach spożywczych ale w coraz większej ilości branż ludzie chętniej kupują w internecie niż w tradycyjnych sklepach. Przykładem może być branża IT.

Nasze usługi
W związku z coraz bardziej popularnymi zakupami przez internet nasza firma stawiła czoło nowym trendom i postanowiliśmy włączyć do naszej oferty tworzenie sklepów internetowych. Proponujemy kilka modeli usług. Najprostszą jest stworzenie sklepu internetowego na bazie darmowego skryptu PrestaShop. Naszym zadaniem jest stworzenie odpowiedniej grafiki na potrzeby sklepu, zintegrowanie go z oprogramowaniem PrestaShop oraz rozbudowanie o odpowiednie moduły – tu już wszystko zależy od klienta. Koszt takiej operacji wynosi 1000zł.

Dla bardziej wymagających...
Dla osób bardziej wymagających proponujemy bardziej rozbudowany sklep na bazie skryptu SOTE. Naszym zadaniem także będzie stworzenie odpowiedniej grafiki, integracja jej z oprogramowaniem sklepu, dopasowaniem do potrzeb klienta a także umieszczenia na naszym serwerze. W takim przypadku podpisujemy abonament na sklep. Koszt abonamentu wynosi 200zł miesięcznie, w tej kwocie klient ma zapewnioną pomoc techniczną przez cały okres obowiązywania umowy. Minimalnym okresem w takim przypadku jest rok. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.