Witaj Internauto!

Właśnie trafiłeś na stronę agencji internaktywnej WebProgress. Nie jesteśmy jeszcze tak znani na rynku, ale powoli wkraczamy w świat webdesign'u oraz SEO. Skorzystaj z naszej wiosennej promocji dla nowych klientów. Szczegóły po kontakcie - zapraszamy!

Menu

Poniżej znajdziesz informacje o usługach jakie oferujemy.

Tworzenie stron

Oprócz działań czysto marketingowych tworzymy także strony internetowe pod różne działalności, nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych. Nasza oferta skierowana jest do każdego sektora odbiorców. Nie od dziś wiadomo, że wygląd i estetyka strony ma bardzo duże znacznie w pozyskiwaniu nowych klientów. My o tym pamiętamy i nasza oferta zawiera wszystko co jest potrzebne aby klient był zadowolony.

Co nas cechuje?
Cechuje nas przede wszystkim estetyka. Staramy się aby nasze prace były proste, przejrzyste i wykonane estetycznie. Działamy z myślą „Co za dużo to nie zdrowo” nie przebajerzamy stron, robimy ładne schludne projekty graficzne oraz później je przeistaczamy w serwisy o przejrzystym kodzie z zachowaniem wszystkich standardów. Projekty graficzne integrujemy z najpopularniejszymi CMS'ami, potrafimy dostosować się do potrzeb klienta.

Co nas wyróżnia?
Przede wszystkim rzetelność w wykonywaniu usług. W przeciwieństwie do konkurencji robimy wszystko terminowo, uczciwie oraz za cenę adekwatną do naszych możliwości. Bardzo dobry kontakt z nami zapewnia dobre wrażenie, nasi specjaliści lubią robić to co robią, a nasz BOK odpowiada szybko na zadane przez zainteresowanych pytania.

Jak działamy?
Pierwszym etapem współpracy jest kontakt z nami za pomocą formularza. Potem będziemy korespondować w wybrany przez klienta sposób – GG lub mail. Jeśli już określimy co klient wymaga przystępujemy do pracy. Pokazujemy to co zrobiliśmy, podajemy dane do przelewu, a następnie po zaksięgowaniu wpłaty przesyłamy drogą mailową potrzebne pliki lub też umieszczamy je na serwerze klienta, w miejscu które wskazał i wystawiamy FV.